815.000 €

Pis en Vila de Gràcia

Vila de Gràcia, Gràcia Barcelona
  • 4 hab.
  • 2 banys
  • 170 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Excelente vivienda reformada con patio en Edificio emblemático. Finca regia. La vivienda se distribuye en amplio salón comedor. Cocina completamente equipada. 4 habitaciones y dos baños completos.

Anunci: 4497004379149 última modificació 3/3/2024 23:42:00

Característiques

  • Sense plaça aparcament
  • Ascensor
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Barcelona - Vila de Gràcia

Comparació €/m

815.000 €Anunci
5.749 €/m2 a distrito
4.794 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 17% més baix que la mitja