157.500 €

Planta baixa en Jubalcoi

Jubalcoi, Jubalcoi Elche / Elx
  • 2 hab.
  • 2 banys
  • 80 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

!CDATASE VENDE PLANTA BAJA EN ZONA RAVAL

SE VENDE ESTUPENDA PLANTA BAJA, CON 2 HABITACIONES Y 2 BAÑOS, EN LA ZONA DEL RAVAL. TIENE PATIO. ZONA PRIVILEGIADA, EN FRENTE HAY UN HUERTO, POR LO TANTO NO HAY NINGUNA EDIFICACION. ZONA CON TODOS LOS SERVICIOS A MANO Y MUY CERCA DEL CENTRO DE ELCHE.

Anunci: 50440000000255 última modificació 28/10/2025 17:37:00

Característiques

Ubicació

Elche / Elx - Jubalcoi

Comparació €/m

157.500 €Anunci
2.010 €/m2 a población
1.969 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 2% més baix que la mitja