280.500 €

Pis en Calle de San Claudio 71

Palomeras Sureste, Puente de Vallecas Madrid
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 109 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Piso en Calle San Claudio

VIVIENDA ALQUILADA IMPOSIBILIDAD DE VISITA
Finalización contrato: 04/02/2031
Renta actual (€/mes): 1.150 € -VIV-

Anunci: 57851000000404 última modificació 13/5/2026 10:29:00

Característiques

  • Sense plaça aparcament
  • Sense ascensor
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1984
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      E
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      E
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Madrid - Palomeras Sureste - Calle de San Claudio 71

Comparació €/m

280.500 €Anunci
3.141 €/m2 a distrito
2.573 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 18% més baix que la mitja