Oportunitat
255.000 €

Pis en Centre-Nucli Antic

Centre-Nucli Antic Premià de Mar
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 77 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Premiá de Mar, centre, excelente pìso de 77 M2. 3 dormitorios dobles, comedor estar con salida a balcón, cocina equipada, baño completo, galeria lavadero, aire acond. frio y calor, ascensor, para entrar a vivir, informese. (AICAT. 3.178 - API A10254) [IW]

Anunci: 13171000000873 última modificació 12/5/2026 18:11:00

Característiques

Ubicació

Premià de Mar - Centre-Nucli Antic

Comparació €/m

255.000 € Anunci
2.554 €/m2 a Premià de Mar
3.312 €/m2 de l´anunci