81.200 €
ha baixat 100 €

Pis en Casco Antiguo

Casco Antiguo Zamora
  • 4 hab.
  • 1 bany
  • 79 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Piso con 4 habitaciones en Zamora capital, en la calle CLHEROES DE TOLEDO. CON INCIDENCIAS: INMUEBLE ALQUILADO-NO VISITABLE.

Anunci: 22477000060109 última modificació 3/5/2026 2:01:00

Característiques

Ubicació

Zamora - Casco Antiguo

Comparació €/m

81.200 €Anunci
1.516 €/m2 a población
1.028 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 32% més baix que la mitja