109.340 €

Pis en Carrer de Narcís Oller

Sant Pere Tordera
  • 90 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Piso en Calle Narcis Oller

Subasta Valorada en: 338.388,00 € Consíguelo en: 270.710,40 € REFE00044 - Propiedad de 90m², ubicada en Calle Narcis Oller - Tordera (Barcelona) . No somos una inmobiliaria. Somos una consultora que desarrolla productos de inversión. Para mayor información, envíenos el enlace o referencia de la propiedad de su interés vía WhatsApp ()

Anunci: 57891000000336 última modificació 23/4/2026 9:59:00

Característiques

  • Sense plaça aparcament
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic : Exempt

Ubicació

Tordera - Sant Pere - Carrer de Narcís Oller

Comparació €/m

109.340 €Anunci
1.757 €/m2 a población
1.215 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 31% més baix que la mitja