177.500 €

Pis en N/A

Sant Andreu de la Barca
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 70 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

SANT ANDREU DE LA BARCA (Barcelona). EN RENTABILIDAD (se vende alquilado, no se puede visitar ni hipotecar).

Pasaje Montseny. Vivienda tipo dúplex de 70 m2. Tres dormitorios.
Renta actual: 852,47. - €/mes.
Fecha de finalización de contrato: 03/2027.
Rentabilidad esperada: 4,78% anual.
Precio: 214.000. - €.

Anunci: 45773000000776 última modificació 12/5/2026 9:59:00

Característiques

  • Sense plaça aparcament
  • Ascensor
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 2
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Sant Andreu de la Barca - N/A

Comparació €/m

177.500 € Anunci
2.482 €/m2 a Sant Andreu de la Barca
2.536 €/m2 de l´anunci