247.000 €

Pis en Carrer de l'Estany de la Ricarda

Sagnier-Plaça de Catalunya Prat de Llobregat (El)
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 91 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Prat de Llobregat (el), (Barcelona). EN RENTABILIDAD (se vende alquilado, no se puede visitar ni hipotecar).

PRODUCTO PARA PROFESIONALES/INVERSORES.
Calle Estany de la Ricarda (Sagnier). Vivienda de 91 m2, ubicado en la planta baja del edificio, cuenta con tres dormitorios y baño.
Finalización de contrato: 03/2029.
Renta actual: 877,81.- €/mes.
Rentabilidad esperada: 4,26 % anual
Precio:247.000 .- €.

Anunci: 45773000008683 última modificació 12/5/2026 12:50:00

Característiques

  • Sense plaça aparcament
  • Sense ascensor
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Prat de Llobregat (El) - Sagnier-Plaça de Catalunya - Carrer de l'Estany de la Ricarda

Comparació €/m

247.000 €Anunci
3.118 €/m2 a población
2.714 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 13% més baix que la mitja