45.000 €

Pis en San Felipe

San Felipe - El Almendral - La Merced Jaén
  • 1 hab.
  • 1 bany
  • 59 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Piso en C San Felipe Neri, Jaén

PM155313. Piso en Jaén , con una superficie aproximada de 59 m².
Distribuido en 1 dormitorio, salón, cocina y 1 baño.
DE PROCEDENCIA BANCARIA, SIN COMISIONES!!
Si desea ampliar información: Alberto

Anunci: 38793000003026 última modificació 18/3/2026 12:42:00

Característiques

Ubicació

Jaén - San Felipe - El Almendral - La Merced - San Felipe

Comparació €/m

45.000 €Anunci
1.673 €/m2 a población
763 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 54% més baix que la mitja