32.500 €
ha baixat 500 €

Pis en Calle Pujada Del Castell

Berga
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 75 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Piso 3 habitaciones Venta Berga

Inmueble sin posesión y sin acceso al interior.
#ref:LIRE-07999

Anunci: 40619000001281 última modificació 2/4/2026 9:29:00

Característiques

Ubicació

Berga - Calle Pujada Del Castell

Comparació €/m

32.500 €Anunci
1.275 €/m2 a población
433 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 66% més baix que la mitja