108.000 €

Pis en Passatge Roqueta

Balsareny
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 98 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Piso en venta en Balsareny

¡Oportunidad! Precioso piso de 68 m2 reformado + trastero en venta en Balsareny!

Si estás buscando una vivienda lista para entrar a vivir, MST Inmobiliaria te ofrece la mejor opción.

Consta de:

· Entrada.

· Comedor con chimenea, aire acondicionado y persiana eléctrica.

· Cocina con salida a galería toda reformada en el año 2008.

· 3 habitaciones todas exteriores, 2 dobles y 1 individual.

· 1 baño con plato de ducha reformado en 2017.

· Trastero.

Dispone de suelos de parquet, carpintería exterior de doble cristal de aluminio, calefacción de gas, aire acondicionado... ¡Y mucho más!!

Cabe destacar que INCLUYE trastero.

1er piso sin ascensor.

Buena ubicación, céntrico y cercano a todos los servicios y comercio local. Bien comunicado con la C-16 a 15 minutos de Manresa.

¡No le dejes escapar! Contáctanos y te informaremos sin compromiso.

DETALLES INMUEBLE:

DATOS

· Localización: Balsareny

· Estado: Buen estado

· Superficie Útil: 61,95 m2

· Superficie construida: 98 m2

· CEE Consumo: E-276 Emisiones: E-58 Nº. Registro: DQX8BDC3F

· CHB02272526001

GASTOS

· Gastos notariales y registrales según arancel

· ITP: Tipo vigente

(No se cobrará comisión ni ningún tipo de gasto adicional al comprador)

IDENTIFICACIÓN

· Miembro API (Colegio y Asociación de Agentes Inmobiliarios) A-10727

· N.º Registro AICAT: 4090

PROPIETARIO

· CONDICIÓN GRAN TENDEDOR: NO

----

Oportunitat! Preciós pis de 68 m2 reformat + traster en venda a Balsareny!

Si estàs buscant una vivenda a punt per entrar-hi a viure, MST Immobiliària t'ofereix la millor opció.

Consta de:

· Entrada.

· Menjador amb llar de foc, aire condicionat i persiana elèctrica.

· Cuina amb sortida a galeria tota reformada l'any 2008.

· 3 habitacions totes exteriors, 2 dobles i 1 individual.

· 1 bany amb plat de dutxa reformat l'any 2017.

· Traster.

Disposa de terres de parquet, tancaments de doble vidre d'alumini, calefacció de gas, aire condicionat... I molt més!!

Cal destacar que INCLOU traster.

1r pis sense ascensor.

Bona ubicació, cèntric i proper a tots els serveis i comerç local. Ben comunicat amb la C-16 a 15 minuts de Manresa.

No el deixis escapar! Contacta'ns i t'informarem sense compromís.

DETALLS IMMOBLE:

DADES

· Localització: Balsareny

· Estat: Bon estat

· Superfície Útil: 61,95 m2

· Superfície construïda: 98 m2

· CEE Consum: E-276 Emissions: E-58 Núm. Registre: DQX8BDC3F

· CHB02272526001

DESPESES

· Despeses notarials i registrals segons aranzel

· ITP: Tipus vigent

(No es cobrarà comissió ni cap tipus de despesa addicional al comprador)

IDENTIFICACIÓ

· Membre API (Col·legi i Associació d'Agents Immobiliaris) A-10727

· Núm. Registre AICAT: 4090

PROPIETARI

· CONDICIÓ GRAN TENIDOR: NO

Anunci: 2606000000546 última modificació 15/5/2026 18:04:00

Característiques

  • Calefacció
  • Xemeneia
  • Sense plaça aparcament
  • Sense ascensor
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No
  • Traster
  • Aire Acondicionat
  • Planta número 1
  • Any construcció 1992
  • A prop de transport públic
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      E
      276 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      E
      58 kW h m2 / año

Ubicació

Balsareny - Passatge Roqueta

Comparació €/m

108.000 €Anunci
1.655 €/m2 a comarca
1.102 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 33% més baix que la mitja