Oportunitat
66.000 €
ha baixat 3.000 €

Pis en Almenar

Almenar
  • 5 hab.
  • 1 bany
  • 120 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

PISO VENTA ALMENAR-PLAÇA ONCE DE SETEMBRE

EN PLENO CENTRO, VIVIENDA SITUADA EN PLAÇA ONZE DE SETEMBRE (ALMENAR),
AL LADO DEL BAR JESSICA. PISO AMPLIO-GRANDE DE 5 HAB. CON GRAN BALCONADA Y MUY LUMINOSO, CON VISTAS.
CALEFACCIÓN INDIVIDUAL DE GAS. Y AGUA CALIENTE.
COCINA CON DESPENSA Y ZONA DE LAVADO.
GRAN SALÓN-COMEDOR, 4 HABITACIONES, 3 DE ELLAS DOBLES Y 2 INDIVIDUALES.
1 BAÑO, A REFORMAR. CON SUELO DE TERRAZO ORIGINAL.
LA VIVIENDA SE VENDE COMPLETAMENTE EQUIPADA DE MOBILIARIO Y ELECTRODOMESTICOS.
IDEAL PARA INVERSIONISTA, SE ALQUILA CON FACILIDAD.
3ª PLANTA SIN ASCENSOR.
EDIFICIO DE POCOS VECINOS.
SITUACIÓN INMEJORABLE!!!!!

Anunci: 42102000000242 última modificació 20/5/2026 17:27:00

Característiques

  • Calefacció
  • Sense plaça aparcament
  • Sense ascensor
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • A prop de transport públic
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Almenar

Comparació €/m

66.000 €Anunci
1.648 €/m2 a comarca
550 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 67% més baix que la mitja