250.000 €
ha baixat 40.000 €

Casa en ROSALIA DE CASTRO

Touro
  • 8 hab.
  • 3 banys
  • 262 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

CASA TOURO, PRÓXIMO A SANTIAGO

Casa en Touro, 262 m2 y 2229 m2 de finca, consta de Bajo, 1ª planta y bajo cubierta, salón comedor con chimenea, cocina amueblada con office, 8 habitaciones., 3 baños y 1 aseo.

Agencia Inmobiliaria Fonseca
Encuentra más en

Anunci: 32622000000418 última modificació 20/5/2026 10:21:00

Característiques

Ubicació

Touro - ROSALIA DE CASTRO

Comparació €/m

250.000 €Anunci
2.037 €/m2 a provincia
954 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 53% més baix que la mitja