Oportunitat
309.000 €

Casa en Calle Blasco de Garay

Ca n'Aurell, Ponent Terrassa
  • 5 hab.
  • 2 banys
  • 192 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

para dos familias con dos entradas

Gerfincas presenta en exclusiva esta amplia y acogedora casa en venta en Terrassa, ubicada en la tranquila zona de Ca n'Aurell, es ideal para familias que buscan espacio y comodidad, e incluso para dos familias, ya que cuenta con entradas independientes para cada planta.

Con una superficie total de 192 m², combina amplitud, funcionalidad y luminosidad gracias a su orientación sur.

La planta baja ofrece un espacio versátil, con una habitación individual, una habitación transformada en salón de juegos con altillo, trastero, comedor y terraza con acceso a cocina, lavadero y baño con ducha. Es un área perfecta para el día a día, con independencia y confort.

En la primera planta, encontramos un recibidor, tres habitaciones dobles, un baño con ducha, un altillo con salida a terraza, comedor con salida a terraza y cocina. Todo pensado para aprovechar la luz natural y crear un ambiente cálido y familiar.

Dispone además de dos cocinas independientes y dos comedores, ofreciendo la posibilidad de adaptarse a las necesidades de dos familias o de quienes buscan espacios amplios y versátiles.

Situada en una zona urbanizada y bien comunicada, esta casa combina comodidad y funcionalidad, con terrazas y patio que aportan espacios exteriores privados y luminosos.

Una oportunidad única para adquirir una vivienda en buen estado, lista para entrar a vivir y disfrutar de la amplitud y comodidad que ofrece.

-------------------------

Gerfincas presenta en exclusiva aquesta àmplia i acollidora casa en venda a Terrassa, situada en la tranquil·la zona de Ca n'Aurell, és ideal per a famílies que busquen espai i comoditat, i fins i tot per a dues famílies, ja que compta amb entrades independents per a cada planta.

Amb una superfície total de 192 m², combina amplitud, funcionalitat i lluminositat gràcies a la seua orientació sud.

La planta baixa ofereix un espai versàtil, amb una habitació individual, una habitació transformada en saló de jocs amb entresolat, traster, menjador i terrassa amb accés a cuina, safareig i bany amb dutxa. És una àrea perfecta per al dia a dia, amb independència i confort.

En la primera planta, trobem un rebedor, tres habitacions dobles, un bany amb dutxa, un entresolat amb eixida a terrassa, menjador amb eixida a terrassa i cuina. Tot pensat per a aprofitar la llum natural i crear un ambient càlid i familiar.

Disposa a més de dues cuines independents i dos menjadors, oferint la possibilitat d'adaptar-se a les necessitats de dues famílies o dels qui busquen espais amplis i versàtils.

Situada en una zona urbanitzada i ben comunicada, aquesta casa combina comoditat i funcionalitat, amb terrasses i pati que aporten espais exteriors privats i lluminosos.

Una oportunitat única per a adquirir un habitatge en bon estat, llista per a entrar a viure i gaudir de l'amplitud i comoditat que ofereix.

Anunci: 2350002382820 última modificació 17/2/2026 21:35:00

Característiques

Ubicació

Terrassa - Ca n'Aurell - Calle Blasco de Garay

Comparació €/m

309.000 €Anunci
2.234 €/m2 a distrito
1.609 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 28% més baix que la mitja