59.500 €
ha baixat 8.500 €

Casa en Puente Genil

Puente Genil
  • 4 hab.
  • 2 banys
  • 96 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Casa en venta en Puente genil

casa de dos plantas, consta de:
recibidor, cuatro habitaciones, dos baños, salón, cocina, patio ,trastero y terraza

Anunci: 53702000000087 última modificació 6/5/2026 12:43:00

Característiques

Ubicació

Puente Genil

Comparació €/m

59.500 €Anunci
934 €/m2 a población
620 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 34% més baix que la mitja