180.000 €

Casa en Nájera

Nájera
  • 5 hab.
  • 823 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Casa con parcela 5 habitaciones Venta Nájera

casa con almacen de 823m2 para reformar, ideal para hacerte la casa de tus sueños.
#ref:11309

Anunci: 30122000002685 última modificació 28/1/2025 14:58:00

Característiques

Ubicació

Nájera

Comparació €/m

180.000 €Anunci
1.183 €/m2 a población
219 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 82% més baix que la mitja