43.000 €
ha baixat 4.000 €

Casa en Camprovín

Camprovín
  • 5 hab.
  • 1 bany
  • 120 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Casa 5 habitaciones, Triplex Venta Camprovín

Casa en Camprovin de 120 m. En el centro del pueblo. 5 dormitorios, salon, cocina, dos baños, terraza y bajo acondicionado. Visitela sin compromiso!
#ref:11448

Anunci: 30122000002289 última modificació 11/11/2025 12:14:00

Característiques

Ubicació

Camprovín

Comparació €/m

43.000 €Anunci
1.227 €/m2 a comarca
358 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 71% més baix que la mitja