128.400 €

Casa en Calle Atalaya

Alcadozo
  • 4 hab.
  • 2 banys
  • 219 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

INMUEBLE DE BANCO

INMOBILIARIA GEORGE GIJON PONE EN VENTA ESTE ACTIVO BANCARIO. Se trata de un inmueble que se encuentra en régimen de alquiler sin deuda, la renta es de 379 euros, el contrato finaliza el 26/06/2026. No se puede visitar ni hipotecar. Ideal para inversores.

Anunci: 56935000000180 última modificació 31/3/2026 13:56:00

Característiques

  • Terreny 254 m2
  • Sense plaça aparcament
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Alcadozo - Calle Atalaya

Comparació €/m

128.400 €Anunci
1.123 €/m2 a provincia
586 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 48% més baix que la mitja