55.000 €

Àtic en Calle Convento San Francisco

Benavente
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 79 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Vivienda en zona el FERIAL

Vivienda con orientación Este. Muy soleada.

Consta de 1 Hall - distribuidor, 3 Habita cines, 1 Baño Completó, Salom, Cocina.

Edificio con Ascensor.

Calefacción: Acumuladores. Agua caliente: Termo eléctrico.

Cerca del centro medico, Estación de Autobuses, Supermercados, Juzgado, Zonas verdes.

Anunci: 35677000000391 última modificació 10/12/2025 10:36:00

Característiques

  • Calefacció
  • Sense plaça aparcament
  • Ascensor
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1992
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      F
      67 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      387 kW h m2 / año

Ubicació

Benavente - Calle Convento San Francisco

Comparació €/m

55.000 €Anunci
789 €/m2 a población
696 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 12% més baix que la mitja