214.000 €
ha baixat 25.000 €

Apartament en Centro Ciudad

Centro Ciudad León
  • 2 hab.
  • 2 banys
  • 59 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Apartamento bien situado, alto y luminoso

Apartamento de 51 m² con 2 habitaciones, 2 baños, salón, cocina amueblada y ascensor. Bien situado, alto y luminoso. Calefacción central con contador. Certificado energético: E

Anunci: 35651000005447 última modificació 28/4/2026 11:01:00

Característiques

  • Calefacció
  • Sense plaça aparcament
  • Ascensor
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1979
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

León - Centro Ciudad

Comparació €/m

214.000 € Anunci
2.280 €/m2 a León
3.627 €/m2 de l´anunci