179.000 €
ha baixat 6.000 €

Apartament en real

Buzanada Arona
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 67 m2
Afegeix el teu comentari. Només ho veuràs tu

Apartamento en venta en Buzanada

Vivienda ALQUILADA HASTA OCTUBRE 2026
No dejes pasar la oportunidad de conseguir una vivienda cerca de todos los servicios en Buzanada. La vivienda de casi 70 m2, distribuida en 2 amplias habitaciones, 1 baño y un patio interior. Se encuentra alquilada hasta Octubre del 2026.

No dejes pasar la oportunidad y llamamos para concertar una visita!

Anunci: 55395000000059 última modificació 12/3/2026 10:01:00

Característiques

  • Balcó / Terrassa 7 m2
  • Sense plaça aparcament
  • Sense ascensor
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    • Emisions:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consum:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicació

Arona - Buzanada - real

Comparació €/m

179.000 €Anunci
3.913 €/m2 a población
2.672 €/m2 de l´anunci
Aquest aununci és 32% més baix que la mitja